Regulamin

Regulamin obiektu Czerwone Wierchy

Prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem. Te klika informacji z pewnością przyda się Państwu podczas pobytu i pozwoli uniknąć nieprzyjemnych sytuacji zakłócających wypoczynek. Dla Państwa bezpieczeństwa nasz obiekt jest monitorowany 24h na dobę przez urządzenia rejestrujące obraz i dźwięk.


POBYT
1. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 16.00 w dniu przybycia, a kończy się o godzinie 11.00 ostatniego dnia rezerwacji.
2. Na terenie obiektu od godziny 22.00 do 6.00 obowiązuje cisza nocna.
3. Goście obiektu ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałe z ich winy, lub z winy odwiedzających ich osób. Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu pokoju Goście zostaną obciążeni kosztami naprawy.
4. Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i używania ognia otwartego. W przypadku naruszenia zakazu Gość ponosi karę grzywny w wysokości  500 zł.
5. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych, kuchenek mikrofalowych, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilających energią elektryczną lub innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia.
6. Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu straty lub uszkodzenia rzeczy osobistych Gości, uszkodzenia lub straty samochodu bądź innego pojazdu.
7. Na terenie obiektu zabronione jest chodzenie w butach narciarskich oraz wnoszenie sprzętu narciarskiego do pokoi. Do przechowywanie butów narciarskich, nart, kijków, desek snowboardowych i innych sprzętów sportowych służy narciarnia - specjalnie przystosowane pomieszczenie  udostępniane Gościom bezpłatnie.
8. Ilość osób zakwaterowanych w pokojach nie może przekraczać ilości osób zameldowanych i mających opłacony pobyt. W przypadku stwierdzenia przebywania w pokoju osób nieuprawnionych koszt ich pobytu ponosi osoba zameldowana w pokoju.
9. W przypadku zagubienia lub zniszczenia karty lub  klucza do pokoju Gość uiszcza dodatkową opłatę w wysokości 50  zł.
10. Sprzątanie pokoi odbywa się na życzenie gościa za dodatkową opłatą.

REZERWACJA
1. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie przedpłaty w wysokości nie mniejszej niż 30% wartości rezerwacji na podane konto bankowe w przeciągu 3 dni roboczych od daty rezerwacji (decyduje data wpłaty).

2. W przypadku odwołania rezerwacji zadatek w wysokości 30% ogólnej kwoty pobytu nie podlega zwrotowi. Istnieje możliwość wykorzystania zadatku na inny pobyt w terminie do 2 miesięcy jeżeli anulacja zostanie dokonana najpóźniej 21 dni  przed datą rezerwacji.
(w miarę dostępności miejsc noclegowych).


3. Brak wpłaty zadatku w uzgodnionym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.

OPŁATA
1. Opłata za pobyt pobierana jest najpóźniej w dniu przyjazdu.
2. Do opłaty za pobyt doliczana jest opłata klimatyczna.
3. W przypadku płatności kartą obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 1,5% kwoty transakcji.

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłego pobytu.