Newsy

Kurt Scheller w naszym pensjonacie

W dniu 15.06.2016 odbyły się w Pensjonacie Czerwone Wierchy w Białce Tatrzańskiej pierwsze Warsztaty Kulinarne z Kurtem Schelerem.

Tematem przewodnim była jagnięcina mięso wymagające, ale jakże łaskawe w doznaniach po prawidłowej i mistrzowskiej obróbce.

Sponsorem tego wydarzenia jest firma JANEX  Sławomir i Elżbieta Wiesiak Spółka Jawna. Firma która tworzy silną markę na rynku a dowodem tego są certyfikacja zgodności z normą BRC Global Standard for Food Safety oraz międzynarodowej normy żywności IFS... czytaj więcej

2014-05-18 01:04

Wakacje w Białce Tatrzańskiej

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług w sezonie wakacyjnym. Na pewno nie będziecie się nudzić wybierając nasz pensjonat. Oprócz wycieczek w Tatry można skorzystać z atrakcji, które oferują pobliskie Termy Bania oddalone zaledwie o 3 km od naszego obiektu. W pobliskiej Bukowinie znajdują się również wody termalne Bukovina a w niedalekich Szaflarach Gorący Potok. Przy pensjonacie znajduję się plac zabaw dla dzieci z trampoliną, zjeżdżalnią, piaskownicą, leżakami oraz miejscem na ognisko i grilla. W przypadku gorszej pogody lub po całodziennej wyprawie w góry zapraszamy do skorzystania z sauny suchej i łaźni parowej, dzieci mogą pobawić się w pokoju gier, zagrać w ping ponga lub piłkarzyki. Po całodziennych atrakcjach można również skorzystać z naszego barku dysponującym szerokim asortymentem drinków i napojów bezalkoholowych a także pograć w bilard. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

2014-05-03 02:27